Kontakt

BTS Company d.o.o.
Bratislavska 5, Si-1000 Ljubljana
Europa - Slovenija
Telefon: +386 (0)1 58 41 400
Telefaks: +386 (0)1 52 49 224
e-pošta: info@bts-company.si
internet: http://www.bts-company.com
zemljevid >>


Davčna številka: SI22944818
Matična številka: 5345421

TRR
ADDIKO BANK d.d. Ljubljana,
SWIFT: HAABSI22,
IBAN: SI56 3300 0229 4481 835

UNICREDIT BANKA SLOVENIJA d.d.
SWIFR: BACXSI22
IBAN: SI56 2900 0000 1835 873


BTS Skupina    
BTS Company d.o.o.
Bratislavska cesta 5, 1000 Ljubljana
zemljevid >>
Telefon: +386 (0)1 5841 400
Faks: +386 (0)1 5249 224
info@bts-company.si
Bts-Lj
BTS Company d.o.o., PE Maribor
Cesta k Tamu 16, 2000 Maribor
zemljevid >>
Telefon: +386 (0)2 4600 300
Faks: +386 (0)2 4600 306
info@bts-company.si
Bts Maribor
BTS Company d.o.o., ZAGREB
Velikopoljska 3, 10010 Zagreb
zemljevid >>
Telefon: +385 98 420 873
Fax: +385 1 6675 024
info-hr@bts-company.com
bts-zagreb
BTS Company d.o.o., SARAJEVO
Alipašina bb, 71000 Sarajevo
zemljevid >>
Telefon: +387 61 218 387
Fax: +387 33 465 584
Info-bih@bts-company.com
bts-sarajevo
BTS SER Company d.o.o., BEOGRAD
Bul. Vojvode Mišića 14 (Sajam hala 6)
zemljevid >>
Telefon: +381 11 2656 068
Fax: +381 11 2656 074
info-ser@bts-company.com
Bts Beograd


Kontakti BTS Company


  E-mail Telefon Fax
VODSTVO PODJETJA      
dir.Sandi Boh sandi.boh@bts-company.si 01 5841 402 01 5249 224
dir.Tomaž Boh tomaz.boh@bts-company.si 01 5841 401 01 5249 224
       
TAJNIŠTVO      
Centrala info@bts-company.si 01 5841 400 01 5249 224
Katarina Lovrič katarina.lovric@bts-company.si 01 5841 403 01 5249 224
       
PRODAJA ORODJA      
Prodaja orodja info@bts-company.si 01 5841 412 01 5249 224
Miran Puc miran.puc@bts-company.si 01 5841 437 01 5249 224
Alen Plaskan alen.plaskan@bts-company.si 051 372 684 01 5249 224
Aljaž Krevs aljaz.krevs@bts-company.si 01 5841 570 01 5249 224
Branko Ušaj branko.usaj@bts-company.si 051 608 934 01 5249 224
Edo Dolenc edo.dolenc@bts-company.si 041 640 330 01 5249 224
Jože Plaskan joze.plaskan@bts-company.si 031 379 938 03 7002241
Marina Kraljič marina.kraljic@bts-company.si 01 5841 436 01 5249 224
Matej.Čresnik matej.cresnik@bts-company.si 030 465 305 02 8784093
Primož Pančur primoz.pancur@bts-company.si 051 617 872 01 5249 224
Srečko Mazgan srecko.mazgan@bts-company.si 051 372 436 02 8784093
       
TRGOVINA      
Borut Florjančič borut.florjancic@bts-company.si 01 5841 571 01 5249 224
Aljaž Mihevec aljaz.mihevec@bts-company.si 031 642 991 01 5249 224
Boštjan Kelemina
bostjan.kelemina@bts-company.si 01 5841 554 01 5249 224
Franci Usnik franci.usnik@bts-company.si 01 5841 573 01 5249 224
Jure Benedik jure.benedik@bts-company.si 041 365 378 01 5249 224
Jure Leskovec jure.leskovec@bts-company.si 01 5841 577
01 5249 224
Luka Pintar luka.pintar@bts-company.si 041 365 379 01 5249 224
Matej Kožuh matej.kozuh@bts-company.si 01 5841 404 01 5249 224
Marko Žnidaršič marko.znidarsic@bts-company.si 01 5841 414 01 5249 224
Oliver Jakofčič oliver.jakofcic@bts-company.si 051 608 933 01 5249 224
Vinko Grm vinko.grm@bts-company.si 01 5841 502 01 5249 224
       
PRODAJA ORODJA MARIBOR     
Prodaja orodja- trgovina blaz.dovnik@bts-company.si 02 4600 300 02 4600 306
Damijan Krajnc damijan.krajnc@bts-company.si 02 4600 307 02 4600 306
Darko Žunko Darko.Zunko@bts-company.si 02 4600 302 02 4600 306
Franc Čeh franc.ceh@bts-company.si 02 4600 308 02 4600 306
Jože Markež joze.markez@bts-company.si 02 4600 305 02 4600 306
Jure Primožič
jure.primozic@bts-company.si
02 4600 302
02 4600 306
Robi Habjanič robi.habjanic@bts-company.si 02 4600 309 02 4600 306
Matjaž Janžekovič matjaz.janzekovic@bts-company.si 02 4600 311 02 4600 306
Blaž Dovnik blaz.dovnik@bts-company.si 02 4600 301 02 4600 306
       
NABAVA ORODJA      
Maša Bitenc masa.bitenc@bts-company.si 01 5841 440 01 5249 224
Ana Božič ana.bozic@bts-company.si 01 5841 435 01 5249 224
Andreja Laznik andreja.laznik@bts-company.si 01 5841 432 01 5249 224
Nataša Matkovski

natasa.matkovski@bts-company.si

01 5841 439 01 5249 224
Nina Jelenc nina.jelenc@bts-company.si 01 5841 564 01 5249 224
       
STROJI      
Prodaja strojev stroji@bts-company.si 01 5841 433 01 5249 260
Boris Požar boris.pozar@bts-company.si  01 5841 443 01 5249 260
Alen Plaskan alen.plaskan@bts-company.si 01 5841 456 01 5249 260
Bojan Kreslin bojan.kreslin@bts-company.si 01 5841 448 01 5249 260
Mitja Kamin mitja.kamin@bts-company.si 01 5841 433 01 5249 260
       
Tehnologija      
Primož Uhan primoz.uhan@bts-company.si 01 5841 469 01 5249 260
Ljubo Obleščak ljubo.oblescak@bts-company.si 01 5841 413 01 5249 260
Marko Manfreda markom@bts-company.si 01 5841 428 01 5249 260
Matej Grajžl matej.grajžl@bts-company.si 01 5841 503 01 5249 260
Jure Kaplja jure kaplja@bts-company.si 01 5841 469 01 5249 260
Roman Erjavec roman.erjavec@bts-company.si 01 5841 494 01 5249 260
Tomaž Berčič tomaz.bercic@bts-company.si 041 353 038 01 5249 260
Logistika strojev      
Ana Košorok Jalen ana.kosorokjalen@bts-company.si 01 5841 418 01 5249 260
Janja Trobez janja.trobez@bts-company.si 01 5841 467 01 5249 260
Tomaž Majer tomaz.majer@bts-company.si 01 5841 545 01 5249 260
       
SERVIS STROJEV      
Servis strojev servis@bts-company.si 01 5841 582 01 5249 260
Damjan Glavina damjan.glavina@bts-company.si 01 5841 417 01 5249 260
Miran Slevec miran.slevec@bts-company.si 01 5841 582 01 5249 260
Tomaž Boštic tomaz.bostic@bts-company.si 01 5841 563 01 5249 260
Miha Zagorc miha.zagorc@bts-company.si 01 5841 561 01 5249 260
Doroteja Uhan doroteja.uhan@bts-company.si 01 5841 442 01 5249 260
Živa Bizjak ziva.bizjak@bts-company.si 01 5841 569 01 5249 260
       
RAČUNOVODSTVO      
Jana Herman jana.herman@bts-company.si 01 5841 450 01 5249 224
Jožica Tušar jozica.tusar@bts-company.si 01 5841 447 01 5249 224
Simona Lenarčič simona.lenarcic@bts-company.si 01 5841 429 01 5249 224
Karmen Šerjak karmen.serjak@bts-company.si 01 5841 422 01 5249 224
       
FINANCE      
Nives Mlinar nives.mlinar@bts-company.si 01 5841 411 01 5249 224
Tina Kralj tina.kralj@bts-company.si 01 5841 449 01 5249 224
Valerija Resnik valerija.resnik@bts-company.si 01 5841 455 01 5249 224
       
INFORMATIKA     
Dragan Grgič dragan.grgic@bts-company.si  01 5841 408  01 5249 224
       
PROJEKTI      
Gregor Logar gregor.logar@bts-company.si 01 5841 472 01 5249 224
       
OGLAŠEVANJE      
Sandra Bardorfer sandra.bardorfer@bts-company.si  01 5841 421  01 5249 224
       
RESTAVRACIJA      
Manca Kolenc manca.kolenc@bts-company.si 01 5841 430 01 5249 224
Milan Cimperman milan.cimperman@bts-company.si 01 5841 492 01 5249 224
       
EXPEDIT      
Bogomir Deisinger bogod@bts-company.si 01 5841 498 01 5841 579
Klemen Vodnik klemen.vodnik@bts-company.si 01 5841 496 01 5841 579
Marko Lavrič marko.lavric@bts-company.si 01 5841 480 01 5841 579
Rok Zaletelj rok.zaletelj@bts-company.si 01 5841 496 01 5841 579
   
 Novice
Sumiromo MDF svedri MDF - svedri z ravnim dnom

   
 Sejmi

Poslovalnici
   
 Ljubljana T: 01 5841 571

zemljevid >>

 Maribor T: 02 4600 300

zemljevid >>

 Odpiralni čas:
 ponedeljek - petek: 8 h -16 h
Spletno mesto uporablja piškotke za zagotavljanje boljše uporabniške izkušnje in spremljanje statistike obiska. Z nadaljevanjem obiska spletnega mesta ali izborom opcije "Strinjam se" se strinjate z uporabo piškotkov. V primeru nestrinjanja izberite opcijo "Ne strinjam se".
Ne strinjam se